Android cihazlar için TV izle

  Android cihazları piyasaya ilk çıktığından beri akılda olan sorulardan biride diğer işletim sistemi özelliklerinin hepsini kapsayacak mı? sorusuydu. Yavaş yavaş bu sorunun cevapları tam olarak alınırken TV bağımlıları TV izle uygulaması sayesinde ev, işyeri ve ulaşım halinde bağımlılıklarına devam edebilecekler. TV izle 2.5 şu anda android uygulamaları içerisinde en fazla kanal desteği olan uygulamalardan. Uygulama henüz beta aşamasında olsa da yapımcıları tarafından üst düzeyde güncelleme ve destek sözleri veriliyor. Özellik bakımından birçok TV izle uygulamasından fazla özelliği bulunduğu gözlenen TV izle 2.5 ile 250 den fazla kanalı izleme imkanı bulabileceksiniz. Kullanıcıların mutlaka denemek isteyecekleri uygulamalardan olan TV izle 2.5 flash player bulunmayan Android cihazlarda da rahatlıkla çalışıyor. Uygulamayı çalıştırmadan önce kullanım şartları ve yasal bildirimleri okumanız tavsiye edilir.
(Uygulama ile izlenen kanallardan bazıları: Star TV, Show TV, CNN Türk, Sky TV, TRT 1, TRT 3, atv, Kanal D, Kanal Türk, CNBC-e, Flash TV, TRT Müzik)

 

İndirme bağlantısı

 

NovaCep

2010 yılından beri cep telefonları ve mobil teknolojiler hakkında haber,bilgi ve mobil içerikler yayınlayan blog sitesidir.

Android cihazlar için TV izle” konusunda Bir Fikir

  1. Teknoloji geliştikçe insanlar eski dostları tvleri yanlız bıraksada tvler insanların peşlerini bırakmama konusunda ısrarlı fakat bir devir değişmiş insanlar eskiden tvlerin peşinden koşardı şimdi tvler insanların peşinde güzel makale tşk r10’dan herkeze selamlar

  2. Herkes android daha güzel diyorlar ama ben bir türlü alışamadım.Heralde fazla kullanmadıgımdan olabilir en yakın zaman almayı düşünüyorum inşallah kullanışlı bişeydir android.

Bir Cevap Yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.