En iyi araba oyunları

Bu konumuzda Android cihazlar için en iyi araba park etme ve yük taşıma oyunlarını tanıtacağız. Oyunlardaki araçlar 3 boyutlu olup orta derecede grafik kalitesine sahiptir.

Dirt Road Trucker 3D

Her bir bölümü 12’şer seviyeden oluşan bu oyunda eski Amerikan tipi kamyonetlerle belirlenmiş bir noktaya kabaklar, dolu kasa ve metal variller taşıyorsunuz. Taşıma için belirli bir süre olmayıp sadece kamyonetin kasasında bulunan eşyalar için ekranın sol kısmında bir ibre bulunuyor. Bu demek oluyorki eşyaları kasadan düşürmeden finishe ulaştırmanız gerekli.

Oyundaki aracı kontrol etmenin 3 yolu var: Sanal direksiyon, dokunmatik ekran üzerine dokunarak veya hareket sensörlerini kullanarak aracı sürebilirsiniz.

Uygulamayı indirmek için buraya tıklayın.

Truck Parking 3D

Bu oyunda kamyon, tır, jip gibi büyük çaplı araçlardan oluşuyor. Hassas direksiyon kontrolü olan bu oyunda, ileri-geri vites değiştirme, fren ve gaz olmak üzere yeterli donanımlar mevcuttur.

Belli bir mesafeye park dubalarına çarpmadan park yapma oyunudur.

Oyunu buradan indirebilirsiniz.

 

Bus Parking 3D 2

Otobüs park etme oyununun ikincisidir.

Birincisinden daha gelişmiş olan gelen Bus Parking 2 3D, seyir halindeyken kameranın yanı sıra ekranda parmak hareketleriyle park ettiğiniz konumun her köşesini görebilmektesiniz.

 

Oyunu yüklemek için buraya tıklayın.

 

NovaCep

2010 yılından beri cep telefonları ve mobil teknolojiler hakkında haber,bilgi ve mobil içerikler yayınlayan blog sitesidir.

Bir Cevap Yazın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.