Altın Kaplama HTC One M8 ile dikkat çekeceksiniz

Tasarım ve göz alıcı renklerle hazırlanan HTC’nin One M8’in altın kaplama sürümü satışa sunuldu. HTC’nin üç ayrı renkten oluşan tasarımları Altın, Platin ve Kırmızı Altın olmak üzere üç farklı ve pahalı özellikleri ile ilgi çekiyor.

Tasarım ve göz alıcı renklerle hazırlanan HTC’nin One M8’in altın kaplamalı sürümü satışa sunuldu. HTC’nin üç ayrı renkten oluşan tasarımları Altın, Platin ve Kırmızı Altın olmak üzere üç farklı ve pahalı özellikleri ile ilgi çekiyor.

Dikkatleri üzerine çeken bu tasarım ile herkes size bakacak, çünkü bu HTC son modeli One M8 ‘in altın kaplamalı sürümü.

Teknolojide özelliklerin yanında şıklığı da önem verenler için bu çok güzel özellik GoldGenie tarafından HTC One M8’i 24 ayar altın ile donatması ile hayata geçiyor.

Fakat bunların tabi ki bir bedeli var ve bu bedel Türkiye de oldukça fazla olacak…

Altın, platin ve kırmızı altın versiyonu ile satışa sunulan, üç farklı varyasyonu ile dikkat çeken ürün’ün en merak edilen fiyatı ise,

altın kaplamalı model, 2,560 dolar,

platin sürümü 2,830 dolara ve

kırmızı altınlı sürümünün ise 2,695 dolar fiyat etiketiyle satılması bekleniyor.

Türkiye fiyatları için x2,10 yaptığınız da gerçekten ne kadar fazla olduğunu göreceksiniz.

 

Beight

Merhaba arkadaşlar ben Berk. İlgi alanlarım olan teknoloji, oyun, donanım, telefonlar, sağlık, spor vb. daha bir çok alanda yazılar yazarım. Yazdıklarımın sizlere yeni şeyler katması dileğiyle.

Bir Cevap Yazın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.