Çift Sim Kartlı Yeni Samsung Galaxy Music

Samsung, Galaxy serisine farklı bir akıllısını ekledi bunun adı Samsung Galaxy Music.Bu cihaz Android işletim sistemini çalıştırmasının yanı sıra iyi derecede ses çıkışı vermesi ve aynı anda iki sim kartı da çalıştırabilmesine olanak veriyor.

Samsung Galaxy Music – Çift Sim Kartlı

Android’in Ice Cream Sandwhich sürümü üzerinde çalışan Galaxy Music, 3.0 inçlik TFT ekranı bulunuyor.Şuanda cihazın hangi işlemciyi kullandığını bilemesekte, 512 MB RAM ve 4 GB dahili telefonu hafızasına sahip olduğunu rahatlıkla söyleyebiliriz.Ayrıca 32 GB’a kadar da microSD hafıza kartını desteklemekte.

Arka kamerası flaşsız ve sadece 3 megapiksel.Wi-Fi, Wi-Fi Direct, Bluetooht 3.0 ve USB portları var.WVGA Lumen projector uygulaması da bulunan Galaxy Music, projektör cihazın üst kısmına konumlandırılmış durumda.

 

Galaxy Music’in boyutu, ağırlığı ve batarya özellikleri şöyle; 110.1 x 59.0 x Ölçme 12.25mm, 106.9 gram ve 1300 mAh gücünde bir bataryası mevcut (Henüz performans testleri yapılmamış).

 

Cihazın adından da anlaşılacağı üzere kendisi bir müzik telefonu olduğundan dolayı 2 adet hopörlere sahip.Alive Sound ve SRS ses teknolojilerini barındırmakla birlikte, birde özel müzik tuşu bulunuyor.

 

Fiyatlandırmayla ilgili henüz bir bilgi yok.

 

NovaCep

2010 yılından beri cep telefonları ve mobil teknolojiler hakkında haber,bilgi ve mobil içerikler yayınlayan blog sitesidir.

Çift Sim Kartlı Yeni Samsung Galaxy Music” konusunda Bir Fikir

  1. Güzel paylaşım için teşekkür ederiz. Blog’unuzu yakından takip ediyoruz ve paylaşımlarınızı beğeniyoruz.

  2. nokia ile asla başa cıkamaz nokiadaki işletim sistemine yazdıgım özel program ile herşeyi yapabiliyorum c6 aldım ve iphonenin son telefonuna bile değişmem önümüzdeki sene hayalim nokianın 41 mpx özellikli telefonunu alıp onun icin program yazmak harika birşey wirelles şifresi bile kırabiliyorum nokianın işletim sistemi sayesinde..

  3. Samsung Nokia ‘nın tahtını ele geçirdi. Şahsen Samsun ACE kullanıyorum oldukça memnunum.

    Yeni cihaz alacak arkadaşlar mutlaka Samsung ‘u tercih etsinler. Hem dayanıklı hem zengin özelliği var hemde uygun fiyatlı.

Bir Cevap Yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.