iPhone 6 Ağustosta meydana çıkıyor

Apple hayranları, Eylül ayında iki yeni iPhone görmek için bekliyorlar, ama yeni bir rapora göre telefonları Ağustos ayında kapalı gösterime gireceği iddia ediyor.

iphone_6_fake_line_up_hero

Apple için beklenenden daha önce çıkabilir diye haberler çıkmaya başladı.

Apple Ağustos ayında bir etkinlikte yeni iPhone 6’yı gösterecek ve aynı ay, Tayvan merkezli Economic Daily News Cuma günü bildirilen cihaz yayınlayacak, insanların cihaz hakkında daha fazla bilgi alması sağlanacak. Aynı etkinlikte, Apple’ın Eylül ayında başlatacak bir 5.5-veya 5.6-inç ekrana sahip daha büyük bir iPhone için  kapalı gösterimin olacağı belirtildi.

Dedikodulara göre Apple bu yıla iki iPhone ile başlayacağı belirtiliyor.Başlangıçta iPhone’lar Eylül’de açıklanacak haberleri çıkıyordu, ama Economic Daily News raporları doğruysa, Apple  kendi zamanlamasını biraz çarptırmış olabilir.

Ne olursa olsun durum, iPhone çevreleyen söylentiler bir noktada hizalanmış gibi görünüyor:  ekran boyutu. Neredeyse her son raporunda, Apple 4.7-inç iPhone 6, yanı sıra 5.5-inç ekrana sahip bir “phablet” başlatacağını söylüyor.

 

 

Beight

Merhaba arkadaşlar ben Berk. İlgi alanlarım olan teknoloji, oyun, donanım, telefonlar, sağlık, spor vb. daha bir çok alanda yazılar yazarım. Yazdıklarımın sizlere yeni şeyler katması dileğiyle.

Bir Cevap Yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

%d blogcu bunu beğendi: