Sony Xperia Neo L çok iddialı geliyor

  Sony Xperia Neo L çok iddialı geliyor
iPhone ve Samsung Galaxy S gibi telefonların hakim olduğu akıllı telefon piyasasına Sony Xperia Neo ile hızlı giriş yapacak gibi. Xperia ailesine yeni katılan Neo L şık tasarımı ve kolay kullanım menüleri ile iddialı geliyor. Aslında ne iPhone ne de Galaxy S’in tahtını sallayabilecek kapasitede olduğunu söyleyemeyeceğimiz Neo L orta düzey akıllı cihazlar ayarında. Ericsson‘dan ayrıldıktan sonra kendisini sadece akıllı cihaz piyasasında görebileceğimizi ilettikleri sony yetkilileri Neo L’nin sadece başlangıç olduğunu iletiyorlar. Sistem özelliklerine göz atarsak;
*Android 4.0.3 işletim sistemi
* 301MB dahili hafıza
* 1GHz tek çekirdekli Qualcomm MSM8255 Snapdragon işlemci
* 4.0-inç 480 x 800 piksel çözünürlüğünde dokunmatik ekran
Ve *5MP arka kamera (LED flaşlı) ve VGA ön kamera
En belirgin özelliklerini oluşturuyor. Renk olarak siyah ve beyaz iki adet seçeneği bulunan bu modelin ne zaman satışa sunulacağı tam olarak belirtilmemiş olsa da gelen duyumlarda 2012 başında ve oldukça cazip bir fiyata satılacağı iletiliyor.

 

NovaCep

2010 yılından beri cep telefonları ve mobil teknolojiler hakkında haber,bilgi ve mobil içerikler yayınlayan blog sitesidir.

Sony Xperia Neo L çok iddialı geliyor” konusunda Bir Fikir

  1. Yakın bir arkadaşım farkı bir modelini almış, HD kalitesinde video çekimi ve izleyebilme artı sony nin yeni nesil tv leri ile ağ kurup videoları ve resimleri görüntüleyip izleyebiliyor ben hayran kaldım. Ayrıca ekran dokunmatiği ve kalitesi mükemmel apple ve samsung un ardından piyasayı karıştıracak bu sony..

  2. Nokia ve sony telefonlarını uzun zaman kullandım taki İphone ile tanışanakadar. İphone aklımda olduğu sürece başka bir markayı tercih edemiyorum ama sony her zaman gönlüm’de bir yeri var ..

Bir Cevap Yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.