Üç farklı renk seçenekli iPhone 6 geliyor!

Sonny Dickson biliyorsunuzdur ki Apple cihazlarını medyaya sızdırmakta üstüne yok ve iPhone 6 ile de ilgili haberleri sızdırmaya devam ediyor. Peki bu sefer neyin ortaya çıktığını öğrenmek mi istiyorsunuz ? Haberimizi okuyun.

iPhone 6 ve üç farklı renk seçeneği

 Gri, gümüş ya da altın yeni iPhone 6 ister misiniz? 

Apple ürünleri çıkmadan önce onları tanıtmasıyla meşhur Sonny Dickson, bu seferde iPhone 6’nın farklı üç renk ile karşımıza geleceğini açıkladı ve bunu kanıtlamak içinde görseller yayınladı. Dickson dediğine göre bu ürünler  pazarlama aşamasında işi sona erdirecek modeller olacağını söylüyor.

Eğer Dickson’ın bu iddiaları doğru ise iPhone 6 karşımıza yıldız gri, altın ve gümüş renkleri ile gelecek. Dickson’ın yanı sıra açıklama yapan Tayvanlı blog AppleCorner iPhone 6 üzerinde hassas ölçümler yaptı ve bunların sonucunda paylaştığı fotoğrafta iPhone 6’nın 138x67x7.0 mm ölçülerinde olacak.

Aşağıdaki fotoğraflardan üç farklı renk seçeneği fotoğraflarını ve hassas yapılan ölçümlerin fotoğraflarını görebilirsiniz.

 

Beight

Merhaba arkadaşlar ben Berk. İlgi alanlarım olan teknoloji, oyun, donanım, telefonlar, sağlık, spor vb. daha bir çok alanda yazılar yazarım. Yazdıklarımın sizlere yeni şeyler katması dileğiyle.

Bir Cevap Yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

%d blogcu bunu beğendi: