[Ürün Tanıtımı]Motorola Atrix 4G

Motorola 4G’yi Dünyayı Bu Telefonla Tanıttı !

Motorola Atrix 4G dünyanın en güçlü telefonu olarak nitelendiriliyor.Çünkü telefonda 1GB. ram bulunmakta.Evet şaka değil sayın okurlarım.Bir iki sene öncesine kadar bilgisayarlarda 1GB. ram yokken bu telefonda bulunmakta.Telefon CES 2011 Fuarında tanıtıldı.Birazda telefounun teknik özelliklerinden bahsedelim.Telefon çift çekirdekli ve Tegra 2 işletim sistemi kullanılıyor.4G İletişim Teknolojisi kullanılıyor ve 16 GB Tam Tamına 16 GB. Hafızası bulunmakta kendinden.HTML 5 ve Flash Desteği Bulunmaktadır.Yani bu telefondan sitemize çok rahat girebilirsiniz 🙂

Neyse şakayı geçelim.Şu anda bu telefonla kapıştırılacak telefon bulunamadı.Hergün Motorola tarafından güncenlenen bu telefon video,fotoğraf çekimlerindede üstün kalitede !

Dizaynınıda açıkcası çok beyendim.Şık ve büyük ekranlı…

Bu telefonu çıkınca parası olupta almayan arkadaşlar olmasın lütfen.Çünkü artık telefon piyasası var.Mesela şuanda piyasa Nokia 5800.Fiyat değeri bir iniyor bir çıkıyor..

Bu yüzden iyi bir telefon isteyenler ve internetle haşır neşir olanlar bu telefonu kaçırmasın 🙂

 

Bir Cevap Yazın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.