Yeni İncelememiz : Galaxy S Advance

Galaxy S2 ve Galaxy S arasında bulunan Galaxy S Advance çift çekirdekli ve AMOLED ekranlı şekliyle bizlerin beğenisine sunuluyor.

Samsung’un Android tabanlı telefonlarında en üstte bulunan Galaxy S serisi için hem yeni sürümler çıkarılmaya hem de eski sürümleri güncellemeye yönelik bir çok çalışma yapılıyor. Galaxy S Advance ise bunlardan sadece bir tanesi.

Galaxy S ve Galaxy S2 arasında pek çok donanımsal  fark bulunmaktaydı. Fakat Galaxy S Advance ile bu donanımsal farkların tam ortası bulunmuş gibi görünüyor.

480 x 800 piksel çözünürlüğü bulunan Galaxy S Advance 4 inçlik AMOLED ekranıyla da fark yaratıyor. Ekranın 4 inç olması kullanıcılar için kullanımda fazla rahatlık sağlayacak gibi görünüyor. Bu telefonda rahat kullanıma önem veren Samsung kasasını da eğimli bir şekilde yaparak bu rahatlığı daha da artırmayı hedeflemiş.

5 megapiksel kamerası,720p video kaydı yapabilme özelliği gibi bir çok özellik bulunan bu telefon Galaxy S2 alamayanlar için uygun bir tercih gibi görünüyor.

 

NovaCep

2010 yılından beri cep telefonları ve mobil teknolojiler hakkında haber,bilgi ve mobil içerikler yayınlayan blog sitesidir.

One thought on “Yeni İncelememiz : Galaxy S Advance

  • 09 Ağustos 2012 tarihinde, saat 15:25
    Permalink

    evet hoş.

    Yanıtla

Bir Cevap Yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

%d blogcu bunu beğendi: