GoldMaster Kablosuz Mini Klavye

GoldMaster KW-885 mini kablosuz klavye teknolojiyi bir üst seviyeye taşıyor!

Bu ürün iş yapmaya çok uygun bu klavye okul döneminde akıllı tahtalarda öğretmen ve öğrenciler için büyük rol oynayacak. Dediğimiz gibi klavye sadece akıllı tahtalarda çalışmayacak.Evde televizyona bağlı bilgisayarlarda android cihazlarda kullanımı kolaylaştıracak.

golmaster_mini_klavye

Televizyonun USB girişinden bağlanıp Smart TV‘yi destekleme özelliği de kullanıcılar için ayrı bir rol oynayacak. Smart TV’de bu sayede kumanda da zorlanan GoldMaster KW-885 mini kablosuz klavye’yi kullanabilecek.Klavyenin Windows kısmına gelince özel fonksiyonları sayesinde kullanıcılar için kullanım kolaylığı sunan bu mini klavye, Windows, Mac, Linux, Android, Windows XP, Vista 7 işletim sistemlerinde ve android media bo ile uyumlu olma özelliğini taşıyor.2.4 GHz wireless nano alıcısı sayesinde kablosuz olarak klavye,şarj özelliğinede sahip eğer gece kullanmak isteyen kullanıcılara ışık özelliği sayesinde bu engelin önüne geçiyor.

Yazan: Yunus Emre

 

NovaCep

2010 yılından beri cep telefonları ve mobil teknolojiler hakkında haber,bilgi ve mobil içerikler yayınlayan blog sitesidir.

Bir Cevap Yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

%d blogcu bunu beğendi: