Kağıt ekran kaplı kitap geliyor

İsveçli Ericsson mühendisleri tarafından ‘Canlı Kitap’ koduyla geliştirilen elektronik kitaplar internet bağlatısı ve kağıt ekran teknolojisi olacak.Kitapların içeriğinden değişiklik yapılabilecek kullanıcı kitap üzerinde dilediği değişikliği yapabilecek, anında cihaz üzerinden arkadaşlarıyla paylaşıyor olacak.Kitaplarda standart özellikler bulanacak, grafik animasyonları ve video görüntüleri standart hal alacak.Kullanıcı kitapta şifreli içerikler oluşturabilecek dilerse bu içeriğe sadece kendisi erişmek istiyorsa parmak izinden oluşan şifreleme sistemi kullanabilir.

Sahip olunan e-book’un içeriği kullanıcının isteğine göre değişebilecek.Bu alanda kullanıcı internet üzerinde istediği içeriği indirip yükleyebilecek.

NovaCep.net

 

NovaCep

2010 yılından beri cep telefonları ve mobil teknolojiler hakkında haber,bilgi ve mobil içerikler yayınlayan blog sitesidir.

4 thoughts on “Kağıt ekran kaplı kitap geliyor

 • 31 Temmuz 2013 tarihinde, saat 21:36
  Permalink

  Gerçekten faydalı ve özgün bir makale teşekkürler novacep

  Yanıtla
 • 15 Haziran 2012 tarihinde, saat 17:24
  Permalink

  gerçekten çok ilginç olmuş. elektronik kitap çok süper bir fikir bence.

  Yanıtla
 • 10 Mart 2012 tarihinde, saat 16:53
  Permalink

  Elektronik kitap fikri oldum olası hoşuma gitmemiştir. Ilk olarak gözleri çok yoruyor. Ikinci olarakta yatmadan önce kitabın verdiği hazı vermiyor.

  Yanıtla
 • 26 Ocak 2012 tarihinde, saat 08:24
  Permalink

  elektronik kitaplar hakiktane fazla talep görse de bence hiç de güzel bir şey değil gerçek kitap okumaya talebi azaltıyor +gözleri daha fazla yoruyor

  Yanıtla

Bir Cevap Yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

%d blogcu bunu beğendi: