Adobe Türkiye çevrimiçi mağazasını açtı

İnternet üzerinde sürekli gelişen yazılımlardan tasarım konusunda dünyada birçok uygulaması ile beraber en geniş Pazar payına sahip olan Adobe Türkiye’den alış veriş yapılabilecek olan online mağazasının açıldığını duyurdu. Türkiye’de genel olarak kullanılan uygulamaları sayesinde büyük bir potansiyeli bulunan Adobe’nin online mağazasından Türkçe ve İngilizce seçenekleri ile programları satın alabiliyorsunuz. http://shop.adobe.com/tr olarak belirlenen adres için açıklama yapan yetkililer Türkiye pazarının ne kadar önemli olduğunu bildiklerini bu nedenle daha fazla gecikmeden online mağazanın açıldığını ilettiler. Yetkililere göre tasarım konusunda en çok kullanılan ürünlerin başında gelen Adobe ürünleri bu mağaza sayesinde daha popüler olacak. Dünyada online mağazasının açılmadığı birçok ülke olduğuna işaret eden yetkiler yakın zamanda online mağazalar ağını genişletmeyi düşündüklerini ilettiler. Kullanıcıların kredi kartları ile de ürünleri satın alabilecekleri online mağazada Creative Suite, Adobe Macromedia Flash gibi birçok ürün bulunuyor. Adobe ürünlerini satın almak için http://shop.adobe.com/tr adresinden kayıt olmanız yeterli olacaktır.

 

NovaCep

2010 yılından beri cep telefonları ve mobil teknolojiler hakkında haber,bilgi ve mobil içerikler yayınlayan blog sitesidir.

Adobe Türkiye çevrimiçi mağazasını açtı” konusunda Bir Fikir

Bir Cevap Yazın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.