Masaüstü, Android ve iOS için Google Chrome Güncellendi

Google sırasıyla Windows, Android ve OS X yeni sürümünü yayınlamaya başladı.Bu yeni sürümde birkaç ufak değişiklikler var bunlar: ayarlar simgesi İngiliz anahtarı yerine sadece alt alta üç çizgi bulunan bir simge almış.

 

Bir diğer değişiklik ise Chrome Hakkında sayfasının artık sekme olarak açılması.Diğer değişiklikler ise Yeni MacBook Pro HiDPI ve retina ekran kullanıcıları için yapılan iyileştirmeler ve geliştirmeler.

 

Android için v18 güncellenmiş  Chrome, İntel x86 işlemci mimarisi içinde destek eklendi.İntel atom işlemciye sahip Motorola Razr İ İce Cream Sandwich ile çalışan cihaz olduğundan dolayı Chrome’u destekler.

 

Google Chrome ayrıca yeni çıkan iOS 6 içinde destek eklendi.Yeni sürümlere aşağıdaki bağlantılardan ulaşabilirsiniz.Sizde yeni Chrome deneyiminizi bize yazın..

İndir: Masaüstü | Android | iOS

 

NovaCep

2010 yılından beri cep telefonları ve mobil teknolojiler hakkında haber,bilgi ve mobil içerikler yayınlayan blog sitesidir.

2 thoughts on “Masaüstü, Android ve iOS için Google Chrome Güncellendi

 • 01 Ekim 2012 tarihinde, saat 11:57
  Permalink

  Mac versiyonunda Flash player sorunu olmamasina ragmen Windows’da ikide bir cokmesine bir cozum bulamadilar ya kac sürümdür ne diyelim hayirlisi.

  Yanıtla
 • 01 Ekim 2012 tarihinde, saat 00:24
  Permalink

  Mac için yapılan güncellemeler oldukça iyi, daha stabil bir sürüm ama halen yapılması gerekenler olduğunu düşünüyorum. Yakın zamanda kusursuz olacaktır.

  Yanıtla

Bir Cevap Yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

%d blogcu bunu beğendi: