Ibrahamovic xBox One’ın Reklam Filminde Oynadı

Dünyanın en iyi oyun konsollarından olan ve satışına başlanmasının ardından ünlü oyuncular ile reklam çalışmalarına başlayan xBox ekibi bu seferde sahalardan tanıyabileceğimiz Paris Saint Germain takımının yıldız futbolcusu Zlatan İbrahimovic ile bir reklam filmi çekti ve internet üzerinden yayınladı.

Xbox-OneReklam filminde İbrahamovic ve bir arkadaşı birlikte futbol maçı yapıyorlar ve bu sırada da sesli bir iletişim içerisindeler. İbrahamovic ise yeşil sahalardaki tecrübesine güvenerek oyunda da bu becerilerini kullanıyor ve rakibine karşı oyunu tek eliyle oynuyor. Bu reklam filminde xBox One’ın oyun oynarken aynı zamanda iletişimde gerçekleştirebileceği gösterilmek istenirken Zlatan’ın tavırlarının futbol kariyerindeki başarılarla doğru orantılı olduğunu da görmek mümkün.

Bu tür reklamlar kullanıcıların ilgisini daha fazla çekse de bu reklam filminin pekte başarılı olduğu söylenemez çünkü gerek Youtube kullanıcıları gerek se bazı sosyal medya kullanıcıları reklam hakkında olumlu yorumlarda bulunmuyorlar. Tabi ki bundan sonra daha ilgi çekici reklamları karşımızda görmek istiyoruz…

İşte o reklam filmi

 

NovaCep

2010 yılından beri cep telefonları ve mobil teknolojiler hakkında haber,bilgi ve mobil içerikler yayınlayan blog sitesidir.

Bir Cevap Yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

%d blogcu bunu beğendi: