Sony’nin Play Station Vita Aksesuarları Çıkmaya Başladı!

Sony firmasının 22 Şubat olarak çıkış tarihini belirlediği Play Station Vita ‘ nın ilk aksesuarları görünmeye başladı. İlk etapta Avrupa ve ABD’de piyasaya sürülecek olan Play Station Vita, taşınabilir şarj cihazı seçeneğiyle gelecek. Sony’nin yaptığı duyuruya göre Japonya’da araç şarj cihazı ve taşınabilir şarj cihazı olarak iki aksesuar ilk dönemde satışa sunulacak.

PCH-ZPC1 J model taşınabilir şarj adaptörü 135 gram ağırlığında ve 5000 mAh alana sahip. Play Station Vita konsoluya daha fazla vakit geçirmek isteyenler için adeta biçilmiş kaftan olan PCH-ZPC1 J model taşınabilir şarj adaptörü, 7 saate yakın tam oynama ve 12 saate yakında farklı kullanım süresi sunuyor. Adaptörün tam olarak şarj olma süresi 7 saat. Taşınabilir şarj adaptörü 5 Nisan 2012 tarihinde 60$’dan satışa sunulacak.

PCH-ZPA1 J araç adaptörü ise seyahat ederken oyun da oynamak isteyenler için 20 Mart’ta 20$ üzerinden satışa çıkacak. Play Station Vita için yapılmış bu aksesuarların Japonya’dan sonra diğer ülkelerde de satışa çıkması bekleniyor.

 

2 thoughts on “Sony’nin Play Station Vita Aksesuarları Çıkmaya Başladı!

  • 12 Haziran 2012 tarihinde, saat 20:13
    Permalink

    Merhabalar,

    Sony’nin ürünleri ve gelecek nesildeki ürünleri gerçekten baya ilerletilmiş gözüküyor. Bakalım ps 4 vb. ürünlerde daha neler göreceğiz.

    Yanıtla

Bir Cevap Yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

%d blogcu bunu beğendi: