Kanlı bir oyun ‘Dead Trigger’ iOS ve Android için.

Son on yıl içinde mobil oyun dünyası akıl almaz gelişti, akıllı telefonların hayatımıza girmesiyle eskiden yılan oyuna bağımlıyken şimdi daha gelişmiş grafiklere sahip üç boyutlu oyunlar hayatımıza girdi.

Dead Trigger
Dead Trigger

Türkçesi ”Ölü Tetik” olan Dead Trigger, zombilerle mücadelenin 3 boyutlu hali iOS ve Android platformları için 0,99 $ satışa sunuldu.Yüksek kalitede tasarlanmış oyun grafikleri ve efekleriyle muhteşem bir zombi avı sizi bekliyor.

 

Oyunda zombi vurdukça kazandığınız paralarla özel silahlar alabilir ve oyundaki verimi artırabilirsiniz.Tegra 3 donanımına sahip cihazlarda iyi bir grafik kalitesi elde edilebilir ancak, canlı renk paletleri yüzünden bir süre sonra gözleriniz yorulabilir.iPhone, iPad, Google Nexus ve diğer akıllı sistemler için keyifli bir oyun olacağını umuyoruz.

iOS için buraya

Android için buraya tıklayınız.

 

NovaCep

2010 yılından beri cep telefonları ve mobil teknolojiler hakkında haber,bilgi ve mobil içerikler yayınlayan blog sitesidir.

Kanlı bir oyun ‘Dead Trigger’ iOS ve Android için.” konusunda Bir Fikir

Bir Cevap Yazın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.