Nokia N9 için Firefox çıktı!

Dünya’nın en popüler internet tarayıcılarından biri olan Mozilla Firefox’un mobil sürümü Android’den sonra Nokia N9 ve N950’de kullanılan MeeGo için çıktı. Çok yakında Flash desteğinin de sunulacağı belirtilen Firefox, N9 kullanıcıları tarafından Nokia Mağaza’dan indirilebilir. Hem de ücretsiz.
Neden Firefox?
Firefox, Dünya’nın en popüler internet tarayıcısı olma ününü, neredeyse her iş için geliştirilmiş eklentilerine ve kişiselleştirilebilmesine borçlu. Eklentilerin sayısı mobil sürümle azalsa da, bu konuda mobil tarayıcılar arasında hâlâ rakipsiz. Aynı zamanda Firefox’unuzun görünümünü değiştirebileceğiniz temalar, diğer adıylaPersonalar da mevcut.
Otomatik Güncellemeler ile Daima Güncel
Firefox’un en verimli versiyonunu kullanabilmeniz için Firefox daima güncel tutulur. Otomatik güncellemeler ile yorulmadan güncelleyebilirsiniz ve Firefox Mobil’in en son özelliklerini en hızlı şekilde kullanabilirsiniz.
Masaüstünüzle Senkronize Kalın
Ev, iş veya kişisel bilgisayarınızda da mı Firefox kullanıyorsunuz? Evet mi? O zaman hayati önem taşıyan senkronize işlemini de kullanabilirsiniz. Firefox, N9’unuz ile bilgisayarınızı birbirine eşitler. Bilgisayarınızdaki hesapları, şifreleri, yer imlerini, geçmişi ve hatta açık sekmelerinizi bile anlık olarak senkronize etme yeteneğine sahiptir.
Daha fazlasını mı istiyorsunuz? Firefox’u N9’unuza indirin!

 

erdemozturk

Symbian uygulama geliştirici, aynı zamanda bir grafiker ve de bir yazar :)

Nokia N9 için Firefox çıktı!” konusunda Bir Fikir

  1. Yaklaşık 1 ay önce Nokia N9, adlı telefonu aldım gayet fonksiyonlu bir telefon ve ardından Mozilla firefox gibi güzel bir tarayıcının cep telefonunda olması ap ayrı bir güzellik ayrıca, paylaşımınız için teşekkürler.

Bir Cevap Yazın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.