Windows Phone 7.8 Güncelleştirmesi 2013 Yılında!

  Microsoft, merakla beklenen Windows Phone 7.8 güncelleştirmesi için 2013 yılına yeşil ışık yaktı.Redmond’da yapılancak olan lansman için kesin bir tarih verilmedi.Windows phone 7.8’in Noel’e yetişemeyeceği kesinleşti.

 

Şirketin resmi blogunda, kullanıcı arayüzü ve bazı yeni özellikler geleceği doğrulandı.Ana ekranda canlı Widgetleri yeniden boyutlandırma gibi özellikler.

 

Nokia Lumia 920 ile büyük ses getiren Windows phone bakalım istenilen başarıya ulaşabilecek mi?

 

NovaCep

2010 yılından beri cep telefonları ve mobil teknolojiler hakkında haber,bilgi ve mobil içerikler yayınlayan blog sitesidir.

One thought on “Windows Phone 7.8 Güncelleştirmesi 2013 Yılında!

  • 03 Aralık 2012 tarihinde, saat 23:44
    Permalink

    Bunların elinde bir silverlight var onun dışına çıkamıyorlar… Microsoft düşmanı biri değilim ama bazen harbiden fıtık ediyor insanı. Belki haklıdırlar her kurumun bir çizgisi olmalı ama o çizgi kalın çizmenin ne anlamı var :) diğer teknolojilerden faydalansaydı micrsft şimdiye android ve İOS’yi çok geride bırakırdı… 2005 yılında CCN Sertifikası için katıldığım Bir Mcrsft konferasında da hep çizgilerden bahseldi kurumsallıktan bahsedildi… Öyle bir şey yok ki!! bu işe yaramıyor belliki AMD aynısını yaptı ne oldu durumu ? tabi son dönemlerde baktı olmuyor toparladı mecbur….

    Yanıtla

Bir Cevap Yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

%d blogcu bunu beğendi: