GTA San Andreas Mobil Sürümü Geliyor!

Kuşkusuz dünya çapında en çok oynanma ve indirilme oranlarına sahip olan ve her yaştan kişiye hitap edebilecek nitelikte olan bir oyun serisi denildiğinde akıllara ilk olarak GTA serisi gelir. GTA serisi içerisinde barındırdığı birçok görevle, oyunda özgürce gezip eğlenilebilecek büyük haritalarla ve sıkılmadan tekrar tekrar oynanabilen oyunlar olduğundan dolayı bu kadar fazla ilgi görüyor.

gta_san_andreas

Tabi ki bu kadar tutulan bir oyun serisinden sadece PC ve oyun konsollarıyla kazanmak yakışık almaz bu oyunları mobil içinde uyarlayan Rockstar daha önce satışa sunmuş olduğu GTA 3 ve GTA Vice City’den sonra şimdi de GTA San Andreas oyununu Google Play ve App Store üzerinden paylaşıma sunmayı planlıyor. MFi Game Controller APS’ini destekleyecek olan oyun ile oyun kumandasını telefonunuza bağlayıp oyunun keyfini çıkartabileceksiniz.

Oyunun fiyatı hakkında henüz bir bilgi verilmemişken çıkış tarihi ise belirlenmiş. Merakla beklenen oyun Aralık ayında Google Play ve App Store ile eş zamanlı olarak satışa sunulacak ve çok iyi satış rakamlarının yakalanması bekleniyor.

 

NovaCep

2010 yılından beri cep telefonları ve mobil teknolojiler hakkında haber,bilgi ve mobil içerikler yayınlayan blog sitesidir.

Bir Cevap Yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.