PlayStation All-Stars Battle Royale için 2 yeni karakter

22 PlayStation karakterinin bulunacağı yapım ; PlayStation All-Stars Battle Royale için Sony 2 yeni karakter daha ekledi. ” Fat Princess ” ve ” Sly Cooper ” ismindeki bu iki yeni karakterin bir tanıtım videosu yayımlandı, Yayımlanan videolarda karakterlerin ne tür stratejik özelliklere sahip olduklarını anlatılıyor.

PlayStation All-Stars Battle Royale PlayStation 3 ve PlayStation Vita için geliştiriliyor. Aksiyon oyunu 23 Ekim 2012’de çıkacak, iyi seyirler.

 

Ege Erkek

9 Aydır Merlin'in Kazanın'da çalışan tecrübeli editör, oyun ve teknoloji ile ilgili tüm haberleri yerinden takip ediyor. Novacep.net'te 9 Ağustos 2012'den beri çalışmakta.

2 thoughts on “PlayStation All-Stars Battle Royale için 2 yeni karakter

 • 01 Ekim 2012 tarihinde, saat 16:16
  Permalink

  oyun güzele benziyor, daha önce hiç görmemiştim.

  Yanıtla
 • 14 Ağustos 2012 tarihinde, saat 15:18
  Permalink

  Sony Play Station son zamanlarda oyun konsolları içerisinde gerçekten hızlı bir ivme gerçekleştiriyor. Teknolojiyle beraber oyun dünyasında eğlencenin de önü açılıyor. PS3 te oynanabilen oyunlarda bulunan multiplayer özelliği ise oyunları kendi başınıza değil de tanıdığınız tanımadığınız bir çok insanla beraber oynamanıza imkan veriyor. Hem çocuklar için hem yetişkinler için değişik tiplerde oyunlar mevcut. All Stars Battle Royale herkesin oynayabileceği bir oyun.

  Yanıtla

Bir Cevap Yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

%d blogcu bunu beğendi: