Firefox 6’nın Ardından 7 Beta Sürümü Yayında!

En çok kullanılan internet tarayıcılarından olan Mozilla Firefox 5. sürümü ile kötü giden kaderini değiştirdi.Mozilla ekibi bu hafta Firefox 6‘yı indirilmeye sunar sunmaz hemen 7.sürümün çalışmalarına tam gaz devam edildiği bildirildi.Önümüzdeki ay içerisinde final sürümünü yayınlamayı planlayan Mozilla ekibi yeni sürümün beta versiyonunu kullanıcıların hizmetine soktu.

Mozilla Firefox 7 ile kullanıcılara neleri vaad ediyor;java script çöp toplayıcısı, düşük bellek tüketimi, hızlı senkronizasyon, yer imi ve parola değişimlerinde Firefox Sync ile eş zamanlı güncelleme sağlayabilecek yenilikleri beraberinde getirecek.

Mozilla 7 Beta İndir/Yükle/Download

NovaCep.net

 

NovaCep

2010 yılından beri cep telefonları ve mobil teknolojiler hakkında haber,bilgi ve mobil içerikler yayınlayan blog sitesidir.

Firefox 6’nın Ardından 7 Beta Sürümü Yayında!” konusunda Bir Fikir

  1. yeni sürümü yükledim ama bende nedense başlangıçta çok yavaş açılıyor.yüzlerce yer imi yüzünden olabilir 😀 yine de en sevdiğim tarayıcı.

  2. ben 6 yı kullanıyorum ama hız bakımından oldukça yavaş gösterdi kendisini 7 de bu durum nasıl olacak bakalım

Bir Cevap Yazın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.