Dell, İntel Atom işlemcili Venue tabletlerini duyurdu!

Bilgisayar üreticisi Dell, Venue tablet bilgisayar ailesine iki yeni  üye kazandırdı. İntel’in Z2580 işlemcisiyle çalışan Dell Venue’nin Android 4.2 işletim sistemi yüklü gelecek. Venue 7, HD çözünürlüğe sahip ekranı, 9,5 mm kalınlığı ve 314 gram ağırlığı sahiptir. Venue 8 modeli ise tam 317 gram ağırlığında.

Dell - Venue 8
Dell – Venue 8

Venue 8’de 5 Mp (Ana kamera) ve 2 Mp ikincil (Ön) bir kamerası bulunmakta. Venue 7 modelinde ön kamerası VGA, arka kamerası ise 3 Mp olarak belirlenmiş.

 

Yeni Venue tablet bilgisayarın en dikkat çekici özelliklerinden birisi yerleşik bir kablosuz teknolojiye sahip olması. Bu kablosuz teknoloji sayesinde HD videolarınızı uyumlu bir TV’nin ekranına kablosuz olarak akışı gerçekleştirebiliyorsunuz. Bu işlem için uyumlu bir ortam adaptörü ve HDMI bağlatısına sahip bir ekrana (Televizyona) sahip olmanız yeterli.

Dell - Venue 7
Dell – Venue 7

Venue 7’nin 16 GB’lık dahili hafızası bulunurken, Venue 8’in ise 32 GB’lık bir depolama kapasitesi bulunuyor. Her iki tablet bilgisayarında 32 GB’a kadar artırabileceğiniz kapasitesi mevcut.

 

Yeni Venue ailesi PocketCloud 2.0 kişisel bulut depolama desteğine sahip olması sayesinde, dilediğiniz yerden dosyalarınızı yedekleyip paylaşmanız kolaylaşıyor.

 

NovaCep

2010 yılından beri cep telefonları ve mobil teknolojiler hakkında haber,bilgi ve mobil içerikler yayınlayan blog sitesidir.

Bir Cevap Yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

%d blogcu bunu beğendi: