Çekiliş ile 10 kişiye uzmanından seo kitabı

Merhaba WM Aracı üyeleri,

Yayın hayatımıza gireli dört ay olmasına rağmen siz değerli üyelerimizin paylaşımları ve katılımları sayesinde, fark edilir derecede gelişme göstermiş olduk.

Biz de hem forumda aktifliğin artması, hemde wmaracı üyelerini SEO konusunda bilgilendirmek ve daha iyi yerlere gelmesini sağlamak için seohocası sahibi Kaan Gülten ile anlaşarak kendisinin yazdığı Uzmanından SEO adlı kitabı 10 kişiye çekilişle vermeye karar verdik.

Kitap Hakkında Ayrıntılı Bilgi İçin: http://www.seohocasi.com/seo-kitabi/

Çekiliş Kuralları ve Süre:

– Çekilişe katılabilmek için wmaracı üyesi olmanız yeterlidir.

– Çekiliş bugün yani 26 Mart 2011 saat 19:00’da başlayacak, ve 10 Nisan 2011 saat 00:00’da sona erecektir.

– Çekiliş sonuçları ise 15 Nisan 2011 saat 17:00’da forumdan açıklanacaktır.

Kazananlara özel mesaj ile forumdan ulaşılacaktır. Kazanan her üyenin adres bilgileri alındıktan sonraki 1 hafta içerisinde ise hediyeleriniz size gönderilecektir.

Çekiliş Hakları:

– Wmaracı üyesi olan herkes 1 adet çekiliş hakkı kazanır.

– Mesaj sayısı 30 ve üzeri olan herkes 1 adet çekiliş hakkı daha kazanır. Buna eski üyelerimizde dahildir.
Not: Hile yapmaya çalışarak mesaj sayısını arttırmaya çalışan kişiler ise süresiz olarak forumdan uzaklaştıralacaktır.

WmAracı Çekilişini, yani bu sayfada yazanları veya çekilişle ilgili kendi yazdığı bir yazıyı blogunda veya sitesinde tanıtanlar ise 1 adet çekiliş hakkı daha kazanır.
Not: Tanıtım yazınızda bu konuya link vermeyi unutmayınız.


Çekilişe Katılma:

– Çekilişe katılmak için bu konuya “Katılıyorum.” diye cevap yazmanız yeterlidir. Ayrıca çekiliş hakkındaki görüşlerinizide belirtirseniz seviniriz.

– 10 Nisan 2011 günü mesaj sayısı 30’un üstünde olanların 2 adet çekiliş hakları bulunacaktır.

– Eğer çekilişi blogunuzda tanıttıysanız “Katılıyorum.” yazdıktan sonra “Blogumda Tanıttım:” diyerek tanıtım adresinizide yazınız. Tanıtım yazıları yine 10 Nisan günü kontrol edilecektir. Tanıtım yazısı kontrol edilip onay alanlara yine 1 çekiliş hakkı daha verilecektir.

– Bir üye toplamda en fazla 3 çekiliş hakkı kazanmış olur. Ne kadar çok çekiliş hakkınız varsa kazanma şansınız o kadar çok fazladır.

http://wmaraci.com/forum/cekilis-and-hediye-and-promosyon/wmaraci-com-katkilariyla-10-kisiye-cekilisle-seohocasi-com-uzmanindan-search-engine-optimization-kitabi-1437.html

 

NovaCep

2010 yılından beri cep telefonları ve mobil teknolojiler hakkında haber,bilgi ve mobil içerikler yayınlayan blog sitesidir.

Çekiliş ile 10 kişiye uzmanından seo kitabı” konusunda Bir Fikir

Bir Cevap Yazın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.