Temple Run İndir

Temple Run adlı oyun Imangi Studios şirketinde Keith Shepherd ve Natalia Luckyanova tarafından geliştirildi.Oyunun birazda tarihçesine bakılınca önce 2011 yılında Ağustos ayında App Store‘da İOS versiyonu Tablet bilgisayar kullanıcılarının beğenisine sunuldu.Temple Run oyunu kısa süre sonra Android tablet bilgisayarlar içinde Google Play mağazasında yer aldı.Temple Run oyunu çok iyi bir popülerlik kazanmıştır.

Temple_Run_1  Temple Run oyununun bir diğer versiyonu Temple Run 2 olarak sürdürülmüştür.Temple Run 2 İOS versiyonu ise Ocak 2013 tarihinde piyasaya çıkmıştır.İkinci oyunu ilk oyunu kadar ün kazanmış ve Android tablet kullanıcıları içinde Ocak ayında Android versiyonuyla Google Play’den ulaşılabilir hale gelmiştir.

  Oyun şekli yani bir anlamda oyunun amacı “sürekli koşmaya” dayalıdır.Oyuncu tapınaktan çaldığı lanetli bir idolu korumaktadır.Bunu yaparken çaldığı idolu şeytani maymunlardan kaçırmaktadır.Oyuncu hem refleks hareketlerini, hemde kıvrak hareketlerini kullanarak kaçmaktadır.Jetonları kaçarken toplamak ve yeni karakterleri açmak;bunlar doğrultusunda en yüksek puana ulaşmak hayatta kalmak oyunun temel kurallarından biri olmuştur.

Ancak bu oyunun taklitleride vardır.

Google Play: Temple Run | Temple Run 2

Yazan: Yunus Emre

 

NovaCep

2010 yılından beri cep telefonları ve mobil teknolojiler hakkında haber,bilgi ve mobil içerikler yayınlayan blog sitesidir.

Bir Cevap Yazın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.