Nokia C5-03 Format Atmak ( Kolay ve Basit )

 

c5-03,nokia c5-03 format,nokia c5-03 hard format
Nokia c5-03 hard format nasıl atılır ?

Merhaba arkadaşlar, bende bir nokia C5-03 kullanıcısı olarak en çok zorluk çektiğim kısımlardan biriside telefonumdaki yavaşlık …

İlk aldığım zamanlar ‘ aman tanrım ne güzel telefon hızlı ‘ falan diyordum ardından telefona müzik , oyun , film , tema yükleme derken telefon biraz da olsa yavaşlamaya başladı.

Telefona overclock arttırıcı program yüklediysem de bir türlü hızlanmadı , bende çareyi telefona format atmakta buldum

Not: Bu format işlemi , telefonu ilk aldığınız zamana döndürmektedir, ve hard format olarak adlandırılır hiç bir sorun olmaz.

Format işlemi sona erdikten sonra sizden Bölge ve Şehir seçmenizi isteyecektir , bunları girdikten sonra telefon ilk aldığınız hal gibi olacaktır ve gayet hızlanmış bir şekilde kullanacaksınız .

Eğer son güncelleme olan v24. olan versiyonu yüklediyseniz format atmadan önce bir daha yazılım güncellemenize gerek yok , yazılımına bir şey olmaz.

Gelelim format işlemine;

C5-03 FORMAT NASIL ATILIR ?

1. Telefonu kapatın,

2. İlk başta ses açma tuşuna basılı tutun , sonra kilit tuşuna basılı tutun , sonra yeşil tuşa basılı tutun ve hiç birinden elinizi çekmeden kırmızı tuşa basılı tutun ve NOKİA yazısı gelmeden elinizi çekmeyin,

3. Sonra telefon açılınca format atıldığını görecekseniz.

bilgi Telefonun standart şifresi: 12345 tir.

 

Tolga Akkın

Ben Tolga Akkın , Novacep ' e katkıda bulunmak için yazar oldum , bana website veya facebok adreslerinden ulaşabilirsiniz.

Nokia C5-03 Format Atmak ( Kolay ve Basit )” konusunda Bir Fikir

  1. telefonum c503 dediğiniz gibi format attım climita mission oyunu silindi nasıl geri gelcek

  2. Ya arkadaşlar benim tuş kilidi kırıldı bende attım içindeki düğmeye basıncada oluyodu ama bir kaç hafta sonra oranında kaybolduğunu gördüm ve tuş kilidine basamıyorum her şeyi denedim ve telefona format atmam lazım garanti süreside bitti nasıl format atacam lütfen yardım edin 🙁 (c5-03)

  3. Ya arkadaşlar benim tuş kilidi kırıldı bende attım içindeki düğmeye basıncada oluyodu ama bir kaç hafta sonra oranında kaybolduğunu gördüm ve tuş kilidine basamıyorum her şeyi denedim ve telefona format atmam lazım garanti süreside bitti nasıl format atacam lütfen yardım edin 🙁

  4. benım bı nokıa c5 03 telim var ekranı çalışmıyo acaba pc den format atsam bı cozum önere bılırmısınız…

    1. Merhaba, format atmak ekran problemini çözmeyebilir. Ekranında teknik bir problem varsa bunu teknik servis aracılığıyla çözmelisiniz.

  5. *#7370# olarak daha hızlı yapabilirsiniz arama tuşundan yazın olur kilit kodu değiştirmediyseniz 12345 dir

Bir Cevap Yazın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.