Tablet kullanıcıları için Twitter uygulaması yolda!

Twitter uygulaması Android tabletler için geliyormu ?

Telefonda ve tabletlerde Twitter uygulamasının görsel açıdan rağbet görmemiş hatta çok şikayet almıştı.Twitter’ın Android kullanıcıları sonunda duymayı istedikleri bu haberi yakında duyacak gibi görünüyor.Tablet bilgisayarlar için olmayan bu sürüm sadece Android işletim sistemli tablet sahiplerine gelecek.

Android_Twitter

 

Alman Android haber sitesi olan Android Next sızdırdığı habere göre tabletler için özel Android uygulaması paylaştığımız resimdeki gibi olacak.
Tabletlerin büyük ekranlarına göre en uygun hale getirilmiş twitter uygulaması, görüntüsü bakımından Twitter İPad uygulamasına epey benziyor. Twitter’ın keşfedilmemiş bu tablet uygulamasını Google Play‘de acaba ne zaman görünür bilemiyoruz, fakat ekran görüntüleri internete düşdüyse şuan ki bekleyiş daha çok da uzun sürmeyeceğini tahmin ediyoruz.

Yazar: Yunus Emre

 

NovaCep

2010 yılından beri cep telefonları ve mobil teknolojiler hakkında haber,bilgi ve mobil içerikler yayınlayan blog sitesidir.

Bir Cevap Yazın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.