Mavi HTC One yolda!

Teknoloji sektöründe son 2 yılda yaptığı yatırımlar ve çıkardığı elektronik ürünlerle sayılı firmalardan olan HTC’nin amiral gemisi modeli One piyasaya kısa süre önce sunulmuştu. Büyük ilgi gören akıllı telefonun en dikkat çekici yönleri şüphesiz sağlam ve kırılmaya dayanıklı metal yapısı olmuştur.

mavi_htc_one

HTC One piyasaya fazla renk seçeneğiyle çıkmamıştı. Bu da haliyle satış oranlarında ufak bir düşme gösteriyor. Yine de beklenildiğinden fazla satışa ulaşan telefonun hiçbir telefonda görülmemiş çok güzel bir mavi rengiyle tekrar piyasaya sürüleceği açıklandı. Metalik mavisi kullanılarak metal kasa ile piyasaya çıkacak ürünün sadece renginde farklılık olacağı farklı bir donanımsal özelliğinin olmayacağı da belirtildi. 15 Eylül’de ABD’nin en büyük teknoloji marketlerinden olan Best Buy’da satışa sunulacak ürün gerçekten güzel bir görüntüye sahip diyebiliriz.

mavi_htc_one-2

İlk olarak Best Buy’da satılacak ürünün daha sonra AT&T, Sprint ve Verizon opertörleri tarafından da satışına başlayacağı söylenmekte. Bakalım HTC metalik mavi rengini kullanan One modelleriyle iyi bir satış oranı yakalayabilecek mi, merakla bekliyoruz.

 

NovaCep

2010 yılından beri cep telefonları ve mobil teknolojiler hakkında haber,bilgi ve mobil içerikler yayınlayan blog sitesidir.

Bir Cevap Yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

%d blogcu bunu beğendi: