Xbox Music Uygulaması Artık IOS Telefonlarda da Kullanılabilecek

Microsoft’un geliştirmiş olduğu ve Windows Phone 8 işletim sistemli telefonlarda kullanılmakta olan Xbox Music uygulaması biraz geç kalmış gibi görünse de sonunda IOS işletim sistemli telefonlar içinde yayınlandı.

xbox music_ios android

Uygulama içerisinde bulundurduğu on milyonlarca şarkı ile birçok şarkı severin ilgisini çekiyor. IOS işletim sistemli telefonlarından bu uygulamaya girebilmek için uzun zamandır beklemekte olan kişilere bu müjdeyi verebiliriz. Ücretli ve ücretsiz versiyonları bulunan programı ilk yüklediğinizde size 6 ay ücretli versiyona para vermeden kullanma imkânı sunuyor. Daha sonraki aylarda ise 1 ayda 10 saat şarkı dinleme sınırıyla kullanılabilen program gerçekten iyi bir sistem kurmuş gibi görünüyor. Peki, bu programı bu kadar popüler yapan şey nedir diye merak ediyorsanız açıklayalım.

On milyonlarca şarkının bulunduğu Xbox Music uygulamasına sizde kendi bestelerinizi ekleyerek bu koleksiyonun bir parçası haline gelebiliyorsunuz. Telefonunuzdaki program üzerinden yapmış oluğunuz çalma listesini Tablet, Bilgisayar ve Xbox üzerinden kullanabiliyorsunuz. Uygulamayı arka planda çalıştırarak diğer işlerinizi yapmanıza olanak sağlaması gibi diğer birçok özelliğe sahip olan program diğer müzik programlarından daha fazla özelliği barındırdığı için bu kadar çok tutuluyor.

 

NovaCep

2010 yılından beri cep telefonları ve mobil teknolojiler hakkında haber,bilgi ve mobil içerikler yayınlayan blog sitesidir.

Bir Cevap Yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

%d blogcu bunu beğendi: