Facebook Zaman Tünelinden Kurtulun!

Facebook, zaman tünelini aktif ettiğinden bu yana birçok kullanıcı bundan rahatsız oldu fakat Facebook geri adım atmadı.Program gelişticilerde bu soruna bir çözüm buldular.

Bu çözüm sadece sizin profilinizi değiştirecek, arkadaşlarınız sizi yine zaman tünelinde görecektir.Firefox, Crhrome ve İnternet Explorer kullanıcıları aşağıdaki eklentileri indirip kurmaları halinde zaman tünelinden kurtulacaklar.

 

Mozilla Firefox için buraya tıklayın.

 

Google Chrome için buraya.

 

Ve İnternet Explorer için buraya tıklayarak tarayıcınıza eklentiyi kurabilirsiniz.

 

NovaCep

2010 yılından beri cep telefonları ve mobil teknolojiler hakkında haber,bilgi ve mobil içerikler yayınlayan blog sitesidir.

Facebook Zaman Tünelinden Kurtulun!” konusunda Bir Fikir

  1. Bende uzun süre geçmedim fakat, facebook kendi kendine benim hesabımı zaman tüneline geçirdi. Eklentileri deneyelim bakalım. Teşekkürler…

  2. zaman tüneli beni facebook’a girmekten soğuttu neyseki kurtulma şansımız varmış 🙂 güzel bir anlatım olmuş anlatım için teşekkürler…

  3. Facebookun kullanıcı taleplerini dinlememesi gerçekten çok kötü bir durum. Hem zaman tüneli yapıyorlar, hemde kullanıcılar istediğinde kaldıramıyor. Facebook buna bir çözüm bulmalı aksi taktirde bir çok kullanıcı facebooktan bu yüzden soğuyacak.

Bir Cevap Yazın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.