Sony Xperia X 2017 mi geliyor?

Mobil Dünya Kongresi’ne (MWC) sayılı günler kala dev markaların yeni tanıtacağı ürünler bir bir ortaya çıkmaya başladı. Bugün gün yüzüne çıkan ürün ise Sony‘nin Xperia X 2017 veyahut Xperia X2 olduğu söyleniyor.

 

Sızan görüntülerde iyi bir ekran ve kasa yapısına sahip olduğu anlaşılıyor. Bu yeni çıkan görseldeki telefonun dış görüşünü, daha evvel birkaç model sızıntısını doğruluyor. Bundan yola çıkarak gerçekten de böyle bir cihazın tanıtılma ihtimalini güçlendiriyor.

 

Sony firmasının akıllı telefon satışlarında yaşadığı düşüşleri tekrar yükseltmek adına böyle bir telefon çıkarmak istemesi kuvvetle muhtemel. Cihazın teknik özellikleri hakkında henüz kesin bilgiler söz konusu değil ama ilerleyen günlerde detayları belli olur.

 

NovaCep

2010 yılından beri cep telefonları ve mobil teknolojiler hakkında haber,bilgi ve mobil içerikler yayınlayan blog sitesidir.

One thought on “Sony Xperia X 2017 mi geliyor?

  • 02 Mart 2017 tarihinde, saat 23:50
    Permalink

    iPhone falan hikaye sony güzel modeller üretiyor, ileride bir iphone kullanıcısı olarak sony ile devam etmeyi düşünüyorum biraz eskiteyim de cihazı…

    Yanıtla

Bir Cevap Yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

%d blogcu bunu beğendi: