General Mobile Telefonlarda Alınan Dosya Klasörü

general_mobile_logo

General Mobile telefonlarda bluetooth yolu ile gönderilen bir dosyayı cihazın dosya yöneticisinde bulabilmek için aşağıdaki adımları izleyebilirsiniz.

  1. Menü‘ye girin,
  2. Sonra dosya yöneticisi,
  3. General Mobile telefonlarda genellikle telefonun hafızası az olduğu için her şey harici olan hafıza kartına kayıt edilir.
  4. Hafıza kartına giriyoruz,
  5. Ekrana gelen klasör listesinden ”received” klasörüne girin,
  6. Bluetooht’la gönderdiğimiz her şey bu klasörün içindedir. Şimdi dosyalarınızı ilgili klasörlere taşıyabilirsiniz.

Android Tabanlı General Mobile Cihazlar İçin

General Mobile Dosya Yöneticisi | GM Asistan
General Mobile GM Asistan | Dosya Yöneticisi

Android işletim sistemine sahip General Mobile telefonlarda eğer Bluetooth ile bir dosya aldıysanız dosya yöneticisinde bulunan “Bluetooth” klasörüne kaydedilir. İnternet üzerinden indirildiyse “İndirilenler” klasörüne bakın.

 

NovaCep

2010 yılından beri cep telefonları ve mobil teknolojiler hakkında haber,bilgi ve mobil içerikler yayınlayan blog sitesidir.

General Mobile Telefonlarda Alınan Dosya Klasörü” konusunda Bir Fikir

  1. İyi günler telefonum general mobile 4g ve başkasina müzik atamiyorum bluetooth ile bu sorunla ilgili yardımcı olurmusunuz resimdeki gibi seçeneklerde paylaş yok

  2. benm leimdeki telefonda general mobile Q300 internetten indirince C dosyasina kaydediyo ama bu dosyayi bulamiyorm. dosya yoneticisinde de yok yardimci olursaniz sevinirim.

    1. Merhaba, Q300’ün dosya yöneticisi var.Dosya yöneticisinden C: de ”received” veya “Download” klasörüne bakın..

Bir Cevap Yazın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.