Nokia 2 Yeni Taşınabilir Şarj Cihazını Tanıttı

Teknoloji piyasalarında bu aralar Microsoft’un satın almasıyla sıkça duyduğumuz Nokia 1 sene önce kadar tanıtmış olduğu Lumia modellerinin bazılarında uyguladığı kablosuz şarj deneyimini daha da geliştirerek yeni modellerini tanıttı.

dc-19_yellow

Bu modellerden bir tanesi kablosuz olurken bir tanesi de usb destekli bir cihaz oluyor. DT 601 modelinden başlayalım tanıtmaya 5 mm çapında ve 9 mm kalınlığında olan oldukça zarif, taşıması kolay ve görünüm olarak harika bir şarj cihazı olan DT 601 piyasaya Sarı, açık mavi, parlak kırmızı, siyah ve beyaz renk seçenekleriyle çıkacak. DT 601  29 Euro’ya çok yakında Avrupa pazarında olacak.  Diğer cihaz ise DC-19, Micro USB oluyor ve bu şarj cihazı daha çok yedek batarya görevi görüyor yani telefonunuzun şarjı bitti ve elektrik olan bir yerde değilsiniz.

dt-601

DC-19, Micro USB şarj cihazını çıkartıp telefona bağladığınızda içinde barındırdığı enerjiyi telefona aktaran bir cihaz olarak anlatılabilir. Bu üründe aynı şekilde 29 Euro’dan satışa sunulacak ve 2 ürününde çok fazla ilgi görmesi bekleniyor.

 

NovaCep

2010 yılından beri cep telefonları ve mobil teknolojiler hakkında haber,bilgi ve mobil içerikler yayınlayan blog sitesidir.

Bir Cevap Yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

%d blogcu bunu beğendi: