iPhone ve iPad kullanıcıları için kalem üretildi.

Şimdiye kadar iPad ya da Android tablet kullanıcıları için birçok kalem üretildi. Fakat genel olarak bakıldığında hepsinin temel bir eksikliği bulunuyordu: Basınca olan duyarlılık. Yani kullanıcının sert ya da yumuşak dokunuşlarını algılayıp ona göre tepki vermekten uzaktılar. Neyse ki Adonit tarafından üretilen Jet Touch bu boşluğu dolduracak gibi görünüyor.

Jot Touch’un ucundaki saydam disk herhangi bir dokunmatik yüzey ile oldukça duyarlı ve kullanıcının istediği biçimde temas kurarken, basınç algılaması sayesinde diğer Stylus kalemlerle çizilmesi zor olan ince çizgilere de olanak tanıyor. Ayrıca üzerindeki Bluetooth sayesinde ne kadar basınç uygulandığını da görme ve IOS, Android ve Windows gibi birçok farklı platformda kullanma şansınız var.

 

NovaCep

2010 yılından beri cep telefonları ve mobil teknolojiler hakkında haber,bilgi ve mobil içerikler yayınlayan blog sitesidir.

iPhone ve iPad kullanıcıları için kalem üretildi.” konusunda Bir Fikir

Bir Cevap Yazın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.