Nokia X1-01 Çift Sim Kart + Müzik

Mobil iletişim devi Nokia’dan çift sim kartlı cep telefonları yavaş yavaş raflardaki yerini almaya başladı.Bunların içinden dikkatimizi çeken bir model olan Nokia X1-01’i tanıtma kararı aldık.

Cihaz basit bir tasarıma sahip olmasının yanı sıra, cihazı ön plana çıkaran çift sim kart özelliğinden sonra kuşkusuz bir müzik telefonu olmasıdır.

 

Müzik telefonu olmasından kaynaklanan büyük bir hoparlöre sahip Nokia X1-01‘in 16 gb’a kadar microSD hafıza kartı takılabiliyor.Kamera özelliği bulunmayan telefonun sol tarafında üç adet oynat/duraklat>ileri>geri müzik tuşları bulunmakta.

Güçlü bir bataryaya sahip olan cihaz tam 36 saate varan bir müzik keyfi yaşamanıza olanak sağlıyor.Ayrıca tek şarj ile 43 gün sürdüğünü iddia ediyor.Nokia X1-01 koyu gri ve kırmızı olmak üzere iki farklı renk seçeneğiyle kullanıcılarını bekliyor.

Cihazın hafıza kartını kapağını açmadan sağ taraftaki kart yuvasından değiştirebilirsiniz.Nokia X1-01’in güncel fiyatı 200-220 Türk lirası civarı.

 

NovaCep

2010 yılından beri cep telefonları ve mobil teknolojiler hakkında haber,bilgi ve mobil içerikler yayınlayan blog sitesidir.

2 thoughts on “Nokia X1-01 Çift Sim Kart + Müzik

Bir Cevap Yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

%d blogcu bunu beğendi: