Samsung Galaxy Note 3’ü Basın Afişi İnternete Sızdı

Akıllı telefon pazarında sektörün birinci markası olarak gösterilebilecek Samsung’un en yeni ve en gelişmiş telefonu olacak olan Note 3’ün Çarşamba günü yapılacak olan etkinlikte tanıtılması beklenirken, tanıtıma çok az bir zaman kala basın afişi olduğu iddia edilen bir fotoğraf internet ortamında paylaşıldı.

samsung_galaxy_note-3

Daha önce internete resim olarak hiç düşmeyen Note 3’ü bu fotoğrafla örtüşüp örtüşmediğini bir tek yayınlanan yazılı açıklamalarla karşılaştırabiliyoruz. Buna baktığımızda açıklamalarda verilen bilgilerle tasarımın örtüştüğünü söyleyebiliriz. Tasarımı diğer Samsung modelleriyle karşılaştırdığımızda fazla bir farkın olmadığını görebiliriz. Yine klasik Samsung tasarımı kullanılan Note 3’ün Note 2’ye göre daha fazla dikdörtgene benzediğini ve ekran kasasının daha ince tutulduğunu da söylemeden geçmemek gerekiyor.

5.7 inçlik Full HD Süper AMOLED, Android 4.3 işlem sistemi ve özellikle 3 GB Ram hafızasıyla dikkat çeken akıllı telefonu birçok teknoloji meraklısı almak için sabırsızlansa da Çarşamba günü tanıtımı yapılacak olan Note 3’e Türkiye üzerinden sahip olmak için bir süre daha beklemesi gerekecek. Fiyat konusunda ise bir bilgi verecek olursak tahminen 600-700 £ civarında bir fiyatla piyasaya sürülmesinin beklendiğini söyleyebiliriz.

 

NovaCep

2010 yılından beri cep telefonları ve mobil teknolojiler hakkında haber,bilgi ve mobil içerikler yayınlayan blog sitesidir.

Bir Cevap Yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.