Anakart Üreticisi Jetway’den Düşük Profilli Intel Cedar Trail Anakart!

Dünya’nın sayılı anakart üreticilerinden Jetway yeni bir anakart hazırladı. Intel’in Cedar Trail adını taşıyan bu anakart 32nm atom işlemcili baskılı devre kullanacak. Jetway bu anakarta Mini-ITX adını uygun görmüş durumda. Bu anakart ile entegre olarak gelecek donanım olan Atom N2600 işlemcisi, çift çekirdekli,1.6 GHz hızında performans gösteren ve 1MB seviye 2 bellek ile donatılmış.
Bulunduğunuz alanın ihtiyaçlarına göre de Kablosuz İnternet (WiFi) gereksiniminiz karşılayabilmek için 802.11n WiFi modülü de yer alıyor. Bu anakartta MSATA SSD sürücüler için bir adet PC slotu da yer almış durumda. Görüntü aktarımı için HDMI çıkışını destekleyen anakart üzerinde ayrıca 3 adet USB 2.0 girişi, Gigabit İnternet Bağlantısı,ses çıkışı,seri port, 12V DC konnektörü gibi donanımları da içinde barındırıyor.

Jetway adlı şirket tarafından piyasaya sunulan anakartın, yurt dışındaki önemli ticaret sitelerinden birisi olan Newegg’deki satış fiyatı 160$ olarak görünüyor.

 

Anakart Üreticisi Jetway’den Düşük Profilli Intel Cedar Trail Anakart!” konusunda Bir Fikir

Bir Cevap Yazın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.