Nokia Lumia 920 İçin Hard Format

Merhabalar değerli Nokia kullanıcıları, geçen ay piyasaya çıkan Nokia’nın Lumia 920‘si için gerektiğinde nasıl hard format nasıl atabileceğimizi bu konuda öğreneceğiz.İşleme başlamadan hatırlatmakta fayda olduğunu düşünüyoruz çünkü hard formattan sonra cihazınızdaki veriler silinebilir.Onun için Nokia Suite PC programını kullanarak cihazınızın yedeğini almadan işleme başlamayın.

Nokia Suite indirmek için buraya, yedek nasıl alınır öğrenmek için buraya tıklayın.

Nokia Lumia 920’ye Hard Format Nasıl Atılır?

Nokia Lumia 920 Hard Format - Resimli Anlatım
Nokia Lumia 920 Hard Format – Resimli Anlatım

Yukarıda bulunan Lumia 920’nin görselinde gösterilen yandaki düğmelerle hard format işlemi uygulanıyor.Şimdi yazılı olarak nasıl yapılabileceğini anlatıyoruz.

Nokia Lumia 920’yi kapalı konuma getirin sonra; Kamera + Güç tuşu + Ses alçaltma tuşuna basın ve basılı tutun, daha sonra sadece güç tuşunu bırakın ve 4-5 saniye daha Kamera ve ses alçaltma tuşuna basılı tutun cihazınız başlayacak ve format atılmış olacaktır.

Format işleminden sonra Ayarlar>Telefon Güncellemelerine tıklayarak telefonunuzun için güncel yazılım olup olmadığını denetleyin.

 

NovaCep

2010 yılından beri cep telefonları ve mobil teknolojiler hakkında haber,bilgi ve mobil içerikler yayınlayan blog sitesidir.

Bir Cevap Yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

%d blogcu bunu beğendi: