Hotmail’in yerini, Outlook aldı!

hotmail

Microsoft’un kısa bir süre önce outlook.com uzantılı mail  hizmetini beta olarak olarak sunmuştu.Şirket Outlook’un beta sürecini tamamladığı ve Hotmail’in yerini aldığını resmen duyurdu.

 

1997’de Microsoft’un satın almasıyla başlayan Hotmail macerası 15 yıl sonra sona erdi.Yeni Outlook sosyal medaya uyumlu olmasıyla dikkat çekiyor.Facebook, Twitter, LinkedIn gibi sosyal ağlardan kendisine gönderilen mesajları kutusunda görüntüleyebiliyor.

 

Outlook adres defterinde bulunan kişileri ister Facebook’a isterseniz Outlook’a aktarabilmeniz mümkün.Outlook’un akıllı cep telefonlarında Hotmail’e göre daha uyumlu çalışması sevindirici.Bilmeyenler için hatırlatalım 8 Nisan 2013 tarihinde Messenger hizmeti dünya genelinde kullanımdan kaldırılacak.Messenger’ın yerini Skype aldığı için şimdiden bilgisayarınızdaki Messenger programını Skype ile değiştirmenizi önerirriz.

 

Skype’ı indirmek için buraya tıklayın.

 

NovaCep

2010 yılından beri cep telefonları ve mobil teknolojiler hakkında haber,bilgi ve mobil içerikler yayınlayan blog sitesidir.

2 thoughts on “Hotmail’in yerini, Outlook aldı!

 • 21 Mart 2013 tarihinde, saat 16:24
  Permalink

  Outlook ve Skype bir geçiş yazılımları değil sıfırdan tanıtılmış ürünler gibi özellikle ülkemizde hiç rağbet görmediler.

  Yanıtla
 • 23 Şubat 2013 tarihinde, saat 05:49
  Permalink

  Bence gerçekten yerinde bir güncelleme olmuş. Yıllardır hotmail kullanıyorum ve yavaşlığından ne kadar şikayetçiyim bilemezsiniz. Windows 8 ile beraber gelen Metro stili bence microsoft’un bu zamana kadar yaptığı en akıllıca politika.

  Yeni stilini mail platformuna taşıması çok iyi oldu eski ve yavaş hotmailden kurtukdık, yeni ve hızlı outlook’a kavuştuk.

  Kullandım, kullanıyorum tavsiye ediyorum…

  Yanıtla

Bir Cevap Yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

%d blogcu bunu beğendi: