SMS İle Tweet Yazmak

Twitter Logosu
Twitter Logosu

Twitter’a mesaj yazmak için sadece bilgisayara veya internete ihtiyacınız olduğunu düşünüyorsanız yanılıyorsunuz. Twitter’a SMS ilede mesaj yazabilirsiniz. Hemde kolay, ücretsiz ve reklamsız.Eğer bedava SMS’iniz varsa tweetlerinizi ücretsiz gönderebilir, yoksa kendi tarifenizden ücretlendirilirsiniz. Ama bu servis kesinlikle ücretsiz ve Türkçe’dir.

 

 

Öncelikle şu adrese giriyoruz. Ardından  butonuna tıklıyoruz ve açılan sayfada Twitter kullanıcı adımı ve şifremizi yazıyoruz.{Servis Twitter şifrenize ihtiyaç duymaz. Bu işlem sadece Twitter’a girmek içindir.}


Açılan sayfada yukarıdaki tabloyu göreceksiniz. Tabloya adımı ve soyadımızı, e-posta adresimizi, Twitter adımızı ve telefon numaramızı giriyoruz. Twitter adımız hariç girdiğimiz hiçbir bilgi hiçkimseyle paylaşılmayacaktır. Ve ardından “Güncelle” butonuna tıklıyoruz ve işlem tamamlanıyor.

TWEETLERİMİ NASIL GÖNDERECEĞİM?


Cep telefonunuzun mesaj bölümünü açın, mesajınızı{tweetinizi} yazın ve ister şu numaraya: +90 531 979 85 03{Turkcell} yada +90 554 993 24 29{Avea} nolu numaraya gönderebilirsiniz.

 

NovaCep

2010 yılından beri cep telefonları ve mobil teknolojiler hakkında haber,bilgi ve mobil içerikler yayınlayan blog sitesidir.

Bir Cevap Yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

%d blogcu bunu beğendi: