iPad 2’den Sonra, iPad Plus mı geliyor?

 

Teknoloji dünyasının devlerinden biri olan Apple için yeni bir iddia ortaya atıldı.Söyletilere bakılırsa Apple iPad‘den sonra yeni bir modelin çalışamalarına başlamış.International Business Times’dan alınan habere göre bu yılın sonuna doğru Apple iPad 2 Plus adlı ürününü piyasaya çıkaracak.

iPad 2 Plus adlı ürünün en önemli özelliklerinde birisi ise ekran çözünürlüğünün {2048 x 1536} ve daha net şeffaf bir görüntü olanağı sunacak olmasıdır.IBT’nin FBR Capital Markets analistlerinden Craig Berger’in yaptığı çalışmalara dayanan iddialara göre, Apple tedarikçi firmalarlan bağlantıya geçti bile.Berger henüz üretim planının hazır olmadığı ve ürünün en erken yılsonunda ortaya çıkacağını, piyasaya sürülmesinin ise 2012 yılının başlarında olabileceğini belirtti.

Ürün hakkında henüz net bilgiler yokken bu iddiaları doğrulanması çok zor.Apple elbette yeni iPad çıkaracak ama bunun özelliklerini şimdiden söylemek pek doğru olmaz.

NovaCep.net

 

NovaCep

2010 yılından beri cep telefonları ve mobil teknolojiler hakkında haber,bilgi ve mobil içerikler yayınlayan blog sitesidir.

Bir Cevap Yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.