Nokia Belle hazır: İndirin ve Güncelleyin!

Nokia Belle’in arkasında yatan fikir, aynı telefon ile çok farklı bir deneyimin kullanıcılara yaşatılmasıydı. İşte bu deneyim artık 1. nesil Symbian^3 cihazlara da bugün sunuldu. Yeni Belle tamamen farklı bir arayüz sunuyor. Bu arayüz ve fonksiyonel ve kullanımı çok basit. Görünümü ise harika. Performans konusunda cihazınıza kazandıracakları sayesinde Nokia’nıza ikinci kez aşık olacaksınız.
Nokia Belle deneyimini yaşayacak cihazlar ise Nokia N8, Nokia C7, Nokia E7, Nokia E6, Nokia C6-01, Nokia Oro ve Nokia 500. Nokia 500 dışındaki cihazlar Belle güncellemesini bugün yükleyebilecekken, Nokia 500 için Belle birkaç hafta sonra sunulacak.

Gelen yenilikler ise kısaca şu şekilde:
 Gelişmiş Nokia Tarayıcı ile internette daha hızlı gezinme. 6 ekstra ev ekranı sayesinde daha kişisel bir telefon. Yenilenen ev ekranı araçları. Yenilenen menü düzeni. Aşağı-sürükleme bildirim çubuğu. Saniyede 30 kare (@30 FPS) HD video kaydı yapabilen yeni kamera uygulaması. Üreticiliğini arttırabilmeniz için güçlü Microsoft Uygulamaları.
Eğer Nokia N8, C7, E7, E6, C6-01veya X7’niz varsa Nokia Belle’e geçmek için “Nokia Suite” adlı yazılımın en son sürümünü indirip, güncellemeniz gerekiyor.

 

erdemozturk

Symbian uygulama geliştirici, aynı zamanda bir grafiker ve de bir yazar :)

Bir Cevap Yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.