Android için “Adobe Flash Player” indir!

Android, işletim sistemi dünyasını yavaş yavaş ele geçiriyor sanırım. Birbirinden harika binlerce uygulamayı içinde barındıran bu  işletim sistemi için, belki de en çok aranan ve en önemli uygulamalardan birisi “flash player” uygulaması. Malumunuz, artık cep telefonlarımızdan Facebook vb. sosyal ağlara girmek ve video izlemek gibi flash desteği gerektiren işler yapmak yaygınlaştı. Bu durumda Adobe firması tarafından Android için geliştirilan “flash player” uygulaması imdadımıza yetişiyor. Bir çok işletim sisteminde olmadığı için Android’e bir artı(+) değer katıyor. Fakat Adobe firması, geçtiğimiz günlerde mobil için “flash player” geliştirmeyi durdurağını açıkladı. Bunun sebebi sanıyorum HTML5 biraz boyun eğmesi gibi gözüküyor.

Lafı daha fazla uzatmadan uygulamamızın indirme linki verelim. Ama öncelikle bir not eklemem gerekiyor: “Android 2.2 tablet kullananlar, bu uygulamayı yükleyemecekler.”

İndir: Adobe Flash Player 10.3

 

Sinan Yorulmaz

WordPress ile haşır neşir, web teknolojileri, bilişim teknolojileri ve elektronik teknolojileri üzerine sürekli araştırma yapan bir blogger.

Bir Cevap Yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

%d blogcu bunu beğendi: