Android için Trend Micro Mobile Security

Akıllı cihazların yakın zamanda telefon piyasasının büyük çoğunluğunu ele geçirmesiyle beraber korsanlar, virüs yazılımcılarının da ilgisi bir anda arttı. Özellikle online bankacılıkta kullanılan akıllı cihazların işletim sistemi olarak çalıştığını düşünürsek zararlı programların kolaylıkla telefonunuza sızabileceğini biliriz. Trend Micro sadece bilgisayarlarınızın güvenliğini değil artık cihazlarınızın güvenliği ile de yakından ilgileniyor. Dünyada birçok akıllı cihaz tarafından kullanılan Trend Micro Mobile Security Akıllı koruma seçeneği ile virüs tehditlerine karşı korunuyorsunuz. App Scanner, Surf Security ve Aile koruması gibi özellikleri bulunan Trend Micro Mobile Security siz cihazınızla online bağlandığınız andan itibaren çalışmaya başlar. Cihazınızdan yaptığınız her hareketi inceleyen ve yüklediğiniz dosyaları tarayan Trend Micro Mobile Security sayesinde cihazınız kaybolsa dahi uzaktan erişebilir. İstediğiniz dosyayı silebilir ve cihazı kilitleyebilirsiniz. Dünyada 100 milyon kişi tarafından kullanıldığı iletilen Trend Micro Mobile Security günde 5 milyon saldırıyı engelliyor.
Sistem Gereksinimleri:
İşletim sistemi: Android OS 2.2 ve üzeri
Gerekli boş alan: 7.5-MB minimum
Ram gereksinimi: 9MB, tablet için 16MB
Gerekli: Internet bağlantısı

 

 

NovaCep

2010 yılından beri cep telefonları ve mobil teknolojiler hakkında haber,bilgi ve mobil içerikler yayınlayan blog sitesidir.

4 thoughts on “Android için Trend Micro Mobile Security

 • 17 Temmuz 2012 tarihinde, saat 12:55
  Permalink

  Android Hayatımıza Girdiğinden belli herkesin en çok tercih edilen sistem oldu. Bence hayatımıza girmesiyle çok şeylerin değiştinin farkına yavaştan yavaştan teknolojinin günümüzden ve geleceğe doğru emin adımlarla ve yüksek uygarlığıyla geleceğini göstergesinin başarısıdır. Android yaşam tarzı artık..

  Yanıtla
 • 15 Haziran 2012 tarihinde, saat 09:52
  Permalink

  Androidi sayenizde daha çok sevmeye başladım. Sitenizi sürekli takip edeceğim.

  Yanıtla
 • 11 Nisan 2012 tarihinde, saat 16:40
  Permalink

  Android cihazlar için bu gibi programların yapılmasında biraz geç bile kalındı

  Yanıtla
  • 19 Nisan 2012 tarihinde, saat 22:50
   Permalink

   Geç kalınmayı geçtim, doğru dürüst bir yazılım da hazırlanmadı. Gerçi, Android için hala daha pek virüs tehdidi mevcut değil :)

   Yanıtla

Bir Cevap Yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

%d blogcu bunu beğendi: