Sony’den Yeni E-Okuyucu

Teknoloji sektörünün liderlerinden bir tanesi olan Sony kalitesiyle teknolojinin her alanında konuşulan bir marka haline geliyor. Sony çıkarmış olduğu kaliteli ürünlerle her alanda sektörün başına geçmeyi başarırken Sony artık yeni Pazar arayışlarına girmeye başladı. Ve son olarak yeni tanıttı e-okuyucuyla da bunu kanıtlayabiliriz.

Sony Reader PRS-T3-2

E-okuyucudan biraz bahsedecek olursak 6-inç 758 x 1024 piksel e-mürekkep teknolojisi ekranı ile dikkatleri üzerine çeken ve etkileyici bir e-kitap deneyimi sunmaya aday bir ürün gibi görünüyor. Sony Reader PRS-T3’ün diğer bir dikkat çekici noktası ise 3 dakikalık şarj sonrasında 600 sayfalık bir kitabı okumaya yetecek kadar enerji biriktirmesi oluyor. 2 GB depolama alanıyla piyasaya sürülecek ürün MicroSD’ler sayesinde 32 GB’ta kadar arttırılabiliyor.  ePub, PDF, FB2 ve TXT formatlarını desteklemekte olan Sony Reader PRS-T3’ün fiyatını merak edenler için henüz net bir bilgi yayınlanmadığından açıklamayacağız.

Fakat çıkış tarihi olarak belirlenen Eylül ayı içerisinde piyasaya ürün çıkar çıkmaz bu bilgiyi de sizlerle paylaşacağımızdan kuşkunuz olmasın. Şimdilik ürünü merakla ve heyecanla bekliyoruz.

 

NovaCep

2010 yılından beri cep telefonları ve mobil teknolojiler hakkında haber,bilgi ve mobil içerikler yayınlayan blog sitesidir.

One thought on “Sony’den Yeni E-Okuyucu

  • 18 Kasım 2013 tarihinde, saat 12:24
    Permalink

    3 dakikalık şarj olayını cep telefonları içinde yapsalar harika olurdu.

    Yanıtla

Bir Cevap Yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

%d blogcu bunu beğendi: