Angry Birds Space Duyuruldu

 

  Cep telefonu sektöründe bir çağ olarak adlandırılan akıllı cihazlarından çıkışından itibaren birçok yazılım ve oyun şirketi bu alandaki pasta paylarını genişletmek için sürekli çalışıyorlar. Akıllı cihaz oyun yapımcıları arasında bulunan ve en tanınmış oyunu dünyada hastalık haline gelen Angry Birds olan Rovio da boş durmadı. Oyununun birçok versiyonunun kullanıcılar tarafından beğenilmesi nedeni ile yeni versiyonunun yapımına uzun zaman önce başlayan Rovio Angry Birds Space’yi bu hafta içerisinde kullanıcılara açacak. Aslında ilk olarak tarih 22.03 olarak belirlenmiş olsa da birkaç küçük aksilik nedeni ile yüklenen versiyonun tekrar güncelleneceği bildirildi. Muhtemelen 2-3 gün içerisinde tamamının kızgın kuşlardan oluştuğu bu oyunun uzay versiyonu telefonlarınıza indirilebilecek duruma gelecektir. Angry Birds Space İOS, Windows ve Mac olarak farlı işletim sistemlerine hitap edecek. Rovio bu konuda yaptığı açıklamada oyunun her kullanıcı tarafından beğendiğini ve işletim sistemlerine ayrıcalık yapmayacaklarını açıkladı. Çok kısa sürede akıllı cihazlarınızdan uzaya çıkacak olan kızgın kuşların fiyatının 5 $ civarında olması bekleniyor.

Angry Birds Space’ın Android sürümünü indirmek için tıklayın.

 

NovaCep

2010 yılından beri cep telefonları ve mobil teknolojiler hakkında haber,bilgi ve mobil içerikler yayınlayan blog sitesidir.

Angry Birds Space Duyuruldu” konusunda Bir Fikir

  1. mukemmel bir oyun tavsiye ederim tamamen uzay koşullarına göre yapılmış yer çekimi vs herşey çok iyi. Fiyatını hakeden bir uygulama…

Bir Cevap Yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.