Turkcell Online Android Uygulaması

Turkcell, Android platformunu kullanan müşterileri için geliştirdiği “Turkcell Hesabım” uygulamasıyla; GSM hatlarına ait bütün verileri tek yerden görüp yönetebilecek.

turkcell_online_android-1 turkcell_online_android-2

İnternete erişilebilen her yerden hattınızı çok kolay yönetebilirsiniz. Hazır Kart veya Faturalı Turkcell hattınıza ait iletişim ihtiyaçlarını dilediğiniz gibi değiştirebilirsiniz. Uygulama aracılığıyla; ödeme işlemlerinizi, nar paketi satın alma, TL yükleme gibi işlemleri anında gerçekleştirebilirsiniz.

Turkcell hesabım uygulamasıyla aboneye göre fırsatlardan yararlanabilirsiniz. Kullanım alışkanlıklarınıza göre sizin için seçilen servis ve kampanyalardan haberdar olabilir, uygulama üzerinden anında işlem yapabilirsiniz.

Turkcell Hesabım uygulamasını 3G/4.5G bağlantısı üzerinden çalıştırırsanız hattınızı otomatik olarak algılayacak ve ekrana telefon numaranızın son iki hanesini girmenizi isteyecektir. Eğer uygulamaya kablosuz bir ağdan bağlanıyorsanız telefon numaranız ve Turkcell şifrenizi girmeniz istenecek. Turkcell şifrenizi bilmiyorsanız telefonunuz mesaj bölümüne SIFRE yazarak 2222‘ye SMS gönderin.

Turkcell Hesabım Android UygulamasıTurkcell Hesabım iOS Uygulaması

 

NovaCep

2010 yılından beri cep telefonları ve mobil teknolojiler hakkında haber,bilgi ve mobil içerikler yayınlayan blog sitesidir.

Bir Cevap Yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

%d blogcu bunu beğendi: