BlackBerry X10’a ait ilk görsel ortaya çıktı!

Akıllı cep telefonu üreticisi BlackBerry, bu yıl içerisinde çıkaracağı 10 modelden biri olan X10 adlı mobil cihazın ilk görüntüsü internete düştü.Bu ayın sonunda resmi olarak tanıtılması da planlanan X10’un ilk görüntüsü hemen aşağıda.

BlackBerry X10
BlackBerry X10

Şimdilik özellikleriyle ilgili bir bilgi veremesekte fotoğrafta görünen Blackberry oldukça şık duruyor.İlerleyen günlerde ayrıntılarını da sizlerle paylaşacağız.

 

NovaCep

2010 yılından beri cep telefonları ve mobil teknolojiler hakkında haber,bilgi ve mobil içerikler yayınlayan blog sitesidir.

BlackBerry X10’a ait ilk görsel ortaya çıktı!” konusunda Bir Fikir

  1. Blackbery kullanıyordum telefon bir süre sonra ağırlaşmaya başladı servise götürmeme rağmen hiçbir sonuç elde edilmedi Blackbery satıp samsung galaxy ace aldım gayette memenunum…

  2. Ben S3 kullanıcısıyım daha önce Xperia, S2, İphone4s kullandığım da oldu… Geçenlerde telefonumun şarj soketi bozuldu servise gönderdim serviste ki kişi benim yakından bir arkadaşım olduğundan; telefonsuz kalmayayım diye bana bir BlackBerry verdi. “Telefonun çıkana kadar bunu kullan ” dedi.

    Yahu arkdaş ben hayatım boyunca telefondan o kadar nefret etmedim. Watsap çalışmıyodu, veri paket kapatmama rağmen tam 32 Tl mi yedi :(… Bunlar bir yana daaa final sınavına girdim hoca telleri kökten kapatın dedi. Sınavdan sonra da önemli bir işim olduğundan hemen açmam gerekti. Neyse sınav bitti açtım telefonu; bir telefonun açılış hızı yarım saat olabilir mi? o gün gördüm olabilirmişş… Gittim hemen telefonu teslim ettim dedim ki “Telefonsuz daha iyi ” kanser olacağıma telefonsuz kalmayı tercih ederim.. 🙂

    Alacaklar mutlaka tüm özellikelrini araştırarak alsın size tavsiyem budur… iyi paylaşımlar diliyorum..

Bir Cevap Yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.