Huawei Ascend W3’ün Görselleri İnternete Sızdı

Son günlerde adından en çok bahsettiren teknoloji firması olan Huawei çıkardığı yeni akıllı telefonlarıyla birçok kişi tarafından kullanılmaya ve daha büyük kitlelere yayılmaya başladı. Son günlerin en hızlı büyüyen teknoloji firmalarından olan Çinli Huawei’nin son akıllı telefonu olan Ascend W3’ün yeni görselleri internete düştü. Bu görseller firma tarafından verilmedinden ne kadar doğru olur bilinmez fakat genelde bu tip haberler doğru çıkmaktadır.

Huawei-Ascend-W3-GSM-Insider-Image-2

Daha önceki 2 modelinin çok satması üzerine Huawei W serisinin 3. Telefonunu kısa süre içerisinde piyasaya sunacak. Sarı ve lacivert olarak iki renk seçeneğiyle satışa sunulacak ürünü ilk olarak çinli operatörlerin satacağı konuşuluyor. Telefonun en ilgi çeken özelliklerinden bir tanesinin de Windows Phone 8 işletim sistemi kullanması oluyor. Orta seviye bir akıllı telefon olan Ascend W3’ün satış rakamları konusunda gayet başarılı sonuçlar bekleniyor. Bakalım Ascend W3 beklenen başarıyı şirketine kazandırabilecek mi? Şimdilik sizi görsellerle baş başa bırakıyor. Huawei Ascend W3 hakkındaki yeni bilgileri de paylaşmaya ve sizleri bilgilendirmeye aynen devam edeceğiz.

 

NovaCep

2010 yılından beri cep telefonları ve mobil teknolojiler hakkında haber,bilgi ve mobil içerikler yayınlayan blog sitesidir.

Bir Cevap Yazın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.