TomTom’dan yeni nesil bir araç kiti!

Araç kullanırken hem güvenlik hem de zorunluluktan dolayı gelen telefon çağrılarına bakabilmek için çoğu kullanıcı bluetooth kulaklık kullanmak zorunda kalır. Ne var ki, çoğu insan için sürekli kulaklık kullanmak hem sıkıcı hem rahatsızlık verici bir deneyimdir. Bazı kullanıcılar rahatsız edici bu durumdan dolayı ceza yeme riski olmasına karşın ya gelen çağrılara kulaklık kullanmadan yanıt vermeyi ya da araç kiti kullanmayı tercih ederler. Dünyaca ünlü TomTom firmasının yeni araç kiti, bluetooth kulaklık kullanmayı sevmeyip araç kitlerinden beklediği verimi şimdiye kadar bulamayanların uzunca bir süredir beklediği ürün olmaya aday gibi.

TomTom’un araç kitini piyasadaki benzerlerinden ayıran en büyük özelliği, gelişmiş arka plan gürültü ve yankı engelleme sistemine sahip olması. Böylece araç içinde kullanımında son derece berrak bir sesle iki taraf için de iletişim son derece keyifli ve anlaşılabilir hale geliyor. Ayrıca ses tanıma özelliği sayesinde kullanıcılarına yine ellerini kullanmadan çağrı yapma olanağı sağlıyor. Cihazı Apple uyumlu 30 pin konektör ya da Android uyumlu microUSB seçenekleri ile alma şansınız var. 2 watt hoparlöre ve uzatılabilir bir mikrofona sahip yeni araç kitini TomTom’un internet sitesinden satın alabilirsiniz.

TomTom

 

NovaCep

2010 yılından beri cep telefonları ve mobil teknolojiler hakkında haber,bilgi ve mobil içerikler yayınlayan blog sitesidir.

TomTom’dan yeni nesil bir araç kiti!” konusunda Bir Fikir

Bir Cevap Yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.