LG’den,Tarayıcı Özellikli Mause:LSM-100

Küresel pazarın en büyük elektronik devlerinden ve son dönemlerde tasarladığı göz alıcı fonksiyonel ürünleriyle tanınan LG firması, alışıla gelmiş kullandığımız mause’a yeni bir özellik kazandırdı.Dünyanın ilk scanner mause’u LG LSM-100 adlı ürününü kamuoyuna duyurdu.

LG Electronics, bu yıl IFA fuarına yeni ürünüyle damgasını vuracak.LG bu ürünüyle kullanıcılarına eşsiz deneyim yaşatmayı vaad ediyor.

Ürünün kullanımıda oldukça basit, farenin sağ tarafında bulunan smart scan tuşuna basılı tutup fareyi taranacak kısımda gezdiyor.Sonra dosyanın JPEG, PNG, TIFF, BMF, PDF, XSL, DOC gibi dosya formatlarıyla bilgisayara kaydedebiliyoruz.

 LSM-100 ayrıca LG’nin Optic Character Recognition Technology (Optik Karakter Tanıma Teknolojisi) ile  donatılmış, bunun anlamı ise taratılan metin dosyasını tekrar düzenlenebilir ve istediğinizx gibi kayıt edebilirsiniz.Bu sayede kullanıcı için değer olan zamanı korunmuş oluyor.

Farenin küçük yapıda olması yeteceklerinin az olması anlamına gelmiyor.Bu fare A4 boyutlarında belge ya da resimi kolayca tarayabiliyor.

Bu ürün aynı zamanda üst düzey bir fare, lazaer sesörü ile yüksek hassasiyet ergonomik tasarım şık görünüş ile kullanıcılarını bekliyor.

NovaCep.net

 

NovaCep

2010 yılından beri cep telefonları ve mobil teknolojiler hakkında haber,bilgi ve mobil içerikler yayınlayan blog sitesidir.

LG’den,Tarayıcı Özellikli Mause:LSM-100” konusunda Bir Fikir

Bir Cevap Yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.